نرم افزار تلفن گویا
پاسخگوی
هوشمند تلفنی
  مرکز تلفن
کامپیوتری
  فکس سرور   طراحی چارت گویا
پیشرفته ترین تکنولوژی راه اندازی مراکز تلفن کامپیوتری
ارائه بهترین راهکارهای ارتباطات تلفنی خودکار
اطلاعات بیشتر
برقراری
تماس خارجی
  ضبط مکالمات   انتقال خودکار
تماسها
  گزارش گیری از سیستم


پاسخگویی اتومات سیستم ثبت و پیگیری شکایات
سیستمهای صندوق صوتی رای گیری و نظرسنجی
انتقال مکالمه رزرو وقت
مرکز تلفن ثبت سفارشات
ارسال و دریافت فکس اطلاع رسانی
سیستم پیگیری گزارش وضعیت
پشتیبانی و راهنمایی عضوگیری
گزارش موجودی فعال سازی کارت
تلفنبانک هشدار و یادآوری
پیگیری هوشمند نتیجه آزمایشات پرداختهای اتوماتیک
ساعت گویا پیگیری هوشمند نتیجه تعمیر و وضعیت
گزارش وضعیت آب و هوا قابلیت گزارش گیری از روی سایت
تحقیقات بازار گزارش وضعیت جاده
ارتباط با بانک های اطلاعاتی Access وSQL Server وOracle استعلام قیمت
سیستم اعلام بدهی(شماره گیری تلفن مشتریان و اعلام پیغام بصورت خودکار) دریافت و ارسال SMS بصورت خودکار
سیستم ضبط مکالمات تلفنی  
نرم افزار تلفن گویا به منظور دستیابی مراجعین تلفنی به اطلاعات خاص و یا برقراری ارتباط مستقیم میان مراکز و مخاطبان بصورت گویا طراحی شده است. با این امکان، شرکتها یا سازمانها می توانند بدون هیچگونه محدودیتی، اطلاعات سازمانی و خدمات قابل ارائه توسط مرکز را (ضمن طبقه بندی) بصورت گویا و شبانه روزی در اختیار مراجعین تلفنی خود قرار داده و به سادگی این اطلاعات را به روز در آورند. استفاده از سیستم تلفن گویا علاوه بر صرفه جویی در هزینه نیرو همچنین می تواند بطور چشمگیری در زمان پاسخگویی پرسنل به سوالات تکراری و عمومی نیز صرفه جویی کند ...
بله، هر شخصی که نسخه کلاینت نرم افزار را بر روی کامپیوتر خود داشته باشد می تواند مطالب خود را در محیط نرم افزارهای دیگر مانند word یا excell تایپ کند سپس آنرا بطور مستقیم به سرور تلفن گویا ارسال کند تا از طریق سرور فکس به آن شماره ارسال شود.استفاده از این سیستم نیاز به دستگاه فکس کاغذی را بطور کامل منتفی می کند.
بله، نرم افزار به شما این امکان را می دهد که در مواقعی تعطیل است تماس گیرندگان را بطور نا محسوس به یک خط تلفن خارج از شرکت مانند تلفن ثابت منزل یا موبایل متصل کند تا شما بتوانید در ساعات و ایام تعطیل نیز پاسخگوی تماس گیرندگان باشید.
بله، نرم افزار تلفن گویا فارسیکام قابلیت استفاده تحت شبکه را دارد و هر شخص یا واحد می تواند با کلمه کاربری و رمز عبور مختص به خود وارد سیستم شود و پیغامهای مربوطه خود را دریافت و در صورت نیاز برای آنها پاسخ بگذارد.
بله، این سیستم قابلیت گرفتن تماس و پخش پیغام خاص را دارد. این پیغام می تواند مبلغ بدهی، دعوت به جلسه، اعلام صورتحساب و مواردی از این قبیل باشد.لازم به ذکر است که کلیه این پیغامها می توانند از بانک اطلاعاتی خوانده شده و بصورت گویا تبدیل شوند.
شرکت تولیدکننده نرم افزارهای IVR7 خود نماینده فروش کارتهای dialogic نیز می باشد،برای خرید کارت می توانید با این شرکت ارتباط برقرار کنید
بلی،بصورت همزمان این چهارخط می تواند پاسخگوی تماس گیرندگان باشد.
بلی،کلیه گزارشات تماس گیرندگان مبنی بر اینکه از چه شماره هایی تماس گرفته شده و چه پیامهایی را گوش کرده اند(چه کلیدهایی را فشار داده اند)در نرم افزار موجود است.همچنین کسانی که اکنون متصل به سیستم می باشند را دقیقا می توان مشاهده کرد که چه عملیاتی انجام می دهند.
بلی،امکان پشتیبان گیری و برگردان آن از کلیه اطلاعات موجود در نرم افزار وجود دارد.
بلی،کلیه کسانی که صندوق صوتی دارند می توانند با شماره ای که سازمان در اختیار آنها قرار می دهد تماس گرفته و بر اساس دستورالعمل صوتی که برایشان پخش می شود کلمه کاربری و رمز عبور خود را وارد نموده و به پیامهای خود گوش دهند و در صورت نیاز نیز پیغام جدید بگذارند. برای کنترل هویت تماس گیرندگان می توان از سیستم های caller id نیز استفاده نمود.
با توجه به اینکه بطور مرتب بسته به نیاز بازار و مشتریان امکانات جدیدی به سیستم اضافه می شود،به محض اضافه شدن هر امکان جدید به سیستم و یا بهینه سازی سیستم این تغییرات به اطلاع مشتریان قبلی خواهد رسید و مشتریان در صورت تمایل می توانند نسخه های جدید نرم افزار را دانلود و نرم افزار خود را بروز نمایند.
با توجه به اینکه پیامهای ورودی بصورت فایل صوتی ذخیره می شوند،پس تعداد پیامهای قابل ذخیره سازی بستگی به حجم هارد دیسک یا هر دستگاه ذخیره سازی اطلاعاتی دارد که به کامپیوتر متصل شده است.یعنی هر چقدر حجم هارددیسک کامپیوتر بالاتر باشد تعداد پیامهای بیشتری را می توان ذخیره نمود.
خیر ، در سیستم های تلفن گویای فارسیکام می توان صندوق های پستی صوتی متعددی برای افراد ویا بخش های مختلف تعریف نمود.
هر نوع اطلاعاتی که بتوان آن را به فایل صوتی تبدیل کرد ، قابل ارایه ازطریق سیستم های تلفن گویا می باشد و برای بقیه اطلاعات ، مانند تصاویر ، متن های با حجم بالا ویا متونی که دارای فرمت خاصی می باشند و نمی توان آنها را به فایل صوتی تبدیل کرد می توان ازقابلیت ارسال فکس استفاده کرد و آنها را ازطریق تلفن گویا در اختیارمخاطبین قرارداد.ضمنا پخش صداهایی مانند تاریخ،اعداد و... که استفاده آنها زیاد می باشد را می توان از طریق بانک اطلاعاتی موجود در نرم افزار انجام داد.
سیستم های تلفن گویای فارسیکام از یک خط تلفن تا بی نهایت خط تلفن را به طور همزمان پاسخگویی می کند فقط کافیست سخت افزار لازم فراهم شود.اما درزمینه انتخاب تعداد خطوط پیشنهاد می شود تعداد تماس ها درنظرگرفته شود تا ازاتلاف خط جلوگیری به عمل آید.
صداگذاری در این نرم افزار به راحتی توسط خود شما امکانپذیر است .ولی در صورت در خواست شما فقط کافی است متن مورد نظر در هر مرحله را برای ما بفرستید تا صداگذاری و تست روی نرم افزار انجام شود و برای شما ساختار کامل آن ارسال شود.

ارتباط آنلاین

آنالیز خطوط: یکی از مهمترین موارد در سیستمهای مقیاس بالا بررسی وضعیت خطوط می باشد که در نسخه های جدید نرم افزار این قابلیت افزوده شده است.بطوریکه با تنظیم ساعت روزانه کلیه خطوط متصل به سیستم (از نظر قطعی و وصلی) بررسی شده و وضعیت آنها در بانک اطلاعاتی جهت گزارش گیری ذخیره می گردد.
امکان پشتبان گیری خودکار از بانکهای اطلاعاتی نرم افزار :در نسخه جدید نرم افزار امکان تنظیم ساعت خاص برای پشتیبان گیری روزانه از بانک اطلاعاتی افزوده شده است. بطوریکه پس از فعال شدن عملیات پشتیبان گیری، سیستم برای چند لحظه غیر فعال شده و فایلهای مورد نظر در محل دیگری از کامپیوتر یا شبکه محلی کپی خواهند شد.
امکان برقراری تماس اعتباری: در این سیستم امکان تعریف کاربران و میزان اعتبار خاص جهت استفاده از خدمات سیستم گویا وجود دارد. بدین ترتیب در ازای دریافت خدمات از سیستم،از اعتبار شخص کسر می شود.
امکان تعریف عملیات خاص بر اساس شماره تماس گیرنده:این قابلیت به شما این امکان را می دهد تا بر اساس شماره تلفن تماس گیرنده و حتی کد شهر تماس گیرنده یک چارت (سناریو) و یا عملکرد خاصی مشخص نمایید تا از این طریق روند پاسخگویی به افراد با سرعت و دقت بیشتری انجام شود.
کنفرانس 3 نفره :با استفاده از این قابلیت امکان برقراری کنفرانس سه نفره تلفنی وجود دارد. همچنین در مواردی که نیاز است تماس متصل شده به یک داخلی را به خط شهری یا موبایل دیگری وصل کنیم با استفاده از این قابلیت امکان پذیر می باشد.

- سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری
- شرکت صرافی بانک ملت
- بانک تجارت استان قم
- سازمان صدا و سیمای خراسان رضوی
- سازمان صدا و سیما شهرکرد 
- کمیته امداد امام خمینی استان همدان
- بیمه دانا
- روزنامه قدس
- موسسه مالی و اعتباری قوامین(هرمزگان)
- دفتر امور مجلس سپاه
- فکرافزار جی 5 (تهران)
- آموزشگاه زبانهای خارجه ایران استرالیا
- دانشگاه آزاد مرودشت
- شرکت پارس دیتا
- شرکت فالکن امارات
- خانه شهریاران شهرداری تهران
- اتاق تعاون (خراسان)
- فرمانداری مشکین شهر
- اداره اموزش و پرورش منطقه 11 تهران
- شبکه تلویزیونی MNTV
- بیمارستان شرکت نفت (مشهد)
- بیمارستان شرکت نفت (آبادان)
- سازمان انتقال خون (مشهد)
- سازمان بازیافت و تبدیل مواد (مشهد)
- بیمارستان عسلویه
- شبکه دامپزشکی استان هرمزگان
- فرماندهی سپاه استان اردبیل
- شبکه بهداشت شهرستان لار
- نمایندگی HITACHI خراسان
- شورای شهر کرمان
- مخابرات استان کردستان
- اداره آموزش پرورش شهرستان خلخال
- دولت الکترونیک (مشهد)
- نشریه شهر آرا (شهرداری مشهد)
- هفته نامه نخست (مشهد)

برای کاربردهای حرفه ای نیاز به کارتهای سخت افزاری که بدین منظور طراحی گشته میباشد.